Hakkımızda

Data Market Bilgi Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde HP Yetkili Teknik Servisi olarak yola çıkan destek birimimiz, büyüyen iş hacmi ile 2012 yılında, D724 Bilişim Hizmetleri Tic. A.Ş. ünvanı altında bilgi teknoloji hizmetlerini sunmaya başlamıştır.

Teknoloji, hayatımızın vazgeçilmezi olmakla beraber, çok hızlı gelişip değişmekte ve giderek kullanıcılar açısından karmaşık bir yapıya bürünmektedir. Özellikle bilgi teknolojileri altyapıları yönetiminin zorlaştığı günümüzde, D724 Bilişim Hizmetleri olarak, sizlere bilgi teknolojilerini bir hizmet olarak sunmayı, bu sayede kendi işinize odaklanmanızda ve faaliyet alanınızda rekabet üstünlüğü kazanmanızda rol almayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz
Ülkemizde ve bölge coğrafyasında bilişim hizmetlerinde en çok tercih edilen, lider firma olmak.

Misyonumuz
Bilgi teknolojilerini güvenilir, kaliteli ve sürekli bir hizmet anlayışıyla sunarak, müşterilerimizin kendi işlerine odaklanmalarını sağlamak ve bu sayede iş gücü, zaman ve verimlilik kazanımlarında paydaş olmaktır.

Değerlerimiz

  • Dürüst ve Güvenilir

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm çözüm ortaklarımızla, karşılıklı güven ve dürüstlük çerçevesinde ilişkilerimizi geliştirir; açıklık, şeffaflık ve güvenilirliği ilke ediniriz.

  • Yenilikçi ve Öncü

Sektör dinamiklerini, yeniliklerini her daim takip eder yeni yaklaşımlara öncülük ederiz, yenilikçi uygulamaları hayata geçirir, yeni fikir ve girişimleri destekleriz.

  • Müşteri Odaklı

İşletmemizin sunduğu hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde geliştirerek, değişen müşteri gereksinimleri karşısında etkin çözümler sunar ve müşterilerimizle ilişkilerimizde güvene dayalı sürekliliği sağlamayı temel alırız.

  • Sürekli Gelişen

Gelişme ve öğrenmenin şirketimizin devamlılığını sağlayan en önemli unsur olduğu inancıyla; toplumun ve sektörün izlediği gelişim sürecini anlayarak, yeni eğilimleri takip ederek ve geleceğe dönük projeler üreterek değişimi yönlendirmeye çalışırız.

  • Çevik

Tüm birimlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, onların daha iyi bir yaşama yönelik değişen beklentilerini karşılamada çevik, proaktif ve esnek bir yaklaşım içerisinde oluruz.