Kurulum ve Yaygınlaştırma Hizmetleri

D724, proje yönetim standartlarında, Türkiye genelinde işletmenizin bilişim teknolojileri donanımlarının ve yazılımlarının kurulumlarını hızlı, dinamik ve profesyonel ekibi ile gerçekleştirir.

Kurulum Hizmetleri
D724, işletmenizin donanım ve söz konusu donanımlar üzerinde çalışacak yazılımlarını kullanıma hazır hale getirir.
Kurulum hizmetlerimiz aşağıdaki konuları kapsar:

  • Donanım Kurulumu;
  • Donanım kurulumu için gerekli alt yapının analizi
  • Konfigürasyon belirleme
  • Donanımların fiziksel kurulumu ve kullanıma hazır hale getirilmesi
  • Yazılım Kurulumu;
  • Donanım üzerinde çalışacak işletim sistemi ve yazılımların işletme standartlarına uygun olarak
    kullanıma hazır hale getirilmesi
  • Kurulacak işletim sistemi ve yazılımlar için gerekli performans konfigürasyonlarının yapılması

Yaygınlaştırma Hizmetleri
Yaygınlaştırma hizmetlerimiz kapsamında işletmenizin istemci ve sunucularında yapılacak çeşitli donanım ve yazılım kurulumları yer alır. Yeni yazılım kurulumları, var olan yazılımlarınızın güncelleştirmeleri, donanım değişikliklerinin yapılması gibi çeşitli bakım ve onarım servis hizmetleri D724’ün uzman ekibi tarafından yapılır. D724 söz konusu servislerin bilişim teknolojileri personeliniz tarafından yapılabilmesi için gerekli altyapıyı da sunar.

Teknoloji Yenileme Hizmetleri
İşletmenizin altyapı ve teknoloji değişimlerinin yapılması D724’ün kusursuz hizmetlerinden biridir.

İstemci Yenileme Hizmetleri
D724 Türkiye genelinde, işletmenizin var olan tüm farklı yerindeki istemcilerin yenileri ile değiştirilmesini kolaylıkla sağlar. Bunu belirli bir proje takvimi içerisinde, işletmenizin bir veya birden çok yerinde gerçekleştirir.

İmaj Yükleme Hizmetleri
İşletmeniz ya da D724 tarafından hazırlanan imajların D724 uzman ekibi tarafından istemcilere aktarılmasını kapsayan hizmetimiz dilerseniz işletmenizde dilerseniz D724 lokasyonlarında yapılır.

Nakliye Hizmetleri
Farklı yerlerde kurulacak istemcileriniz belli bir takvim çerçevesinde istediğiniz kurulum yerlerine D724 güvencesi ile ulaştırılır. Ulaşım zamanlama programı sayesinde, değişim işlemi öncesinde yeni istemcilerinizin kurulum yapılacak yerlerdeki depolaması sizin için sorun olmaktan çıkar. Eski istemcilerinizin işletmenize ya da D724 merkezine ulaştırılması da Nakliye Hizmetlerimiz içinde yer alan seçeneklerdendir.

Depolama Hizmetleri
İstemcilerinizin değişim öncesi ve sonrasında depolaması D724 tarafından gerçekleştirilir. Depolama için yeterli uygun alanı olmayan işletmeniz veya bölümleriniz için D724 yepyeni ama bir o kadar da doğru seçeneğiniz olacak.

Sigortalama Hizmetleri
İstemcilerinizin değişim sırasında veya farklı merkezlerinize taşınmasında ortaya çıkabilecek fiziksel hasarlarınızı, D724 tarafından sunulan sigorta hizmeti sayesinde güvence altına alabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde yenileme veya taşınma nedeni ile beklenmeyen maliyetler ile karşılaşmayı en baştan engelleyebilirsiniz.

Veri Temizleme Hizmetleri
Veri Temizleme Hizmetleri, eski istemcileriniz üzerinde bulunan bilgilerin tekrar geri getirilemeyecek şekilde temizlenerek, istemcilerinizin güvenli bir şekilde elden çıkarılabilmesine olanak sağlayan hizmetimizdir. Bu hizmetimiz ile kişisel bilgisayarlarınız üzerinde bulunan işletmeniz için paylaşımı önemli tehlikeler oluşturabilecek bütün bilgiler geri getirilemeyecek şekilde temizlenir.


detaylı bilgi icin