AktasHoldingSistemOdası

Aktaş Holding Sistem Odası Taşındı..

d724logoseffafbeyaz

Aktaş Holding, Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinden Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yeni binasına geçiş planlaması yapmaktaydı ancak sistem odasının kısa bir süre içinde yeni lokasyonda faliyete geçmesi büyük önem taşıyordu.

Bu çalışma için D724’ün Taşıma ve Yerdeğiştirme Hizmetleri (IMACD) kapsamında hizmet almak istedi. D724, gerekli organizasyonu yaparak hızlı ve sorunsuz bir çalışma ile yeni lokasyonlarında Sistem odasının kaldığı yerden çalışmasını sağladı.

0 saat
Çalışma Süresi
0
Uzman Personel
0
Proje Taşıtı
0
Proje Yöneticisi
aktaholding

Aktaş Holding Bilgi İşlem Uzmanı Barış Dönmez çalışma sonunda düşüncelerini şöyle ifade etti;

Aktaş Holding Olarak Yeni binamıza taşınma kararı aldığımızda zihnimizi yoran en önemli konu, eski binamızdaki canlı sistemimizin veri kaybı yaşamadan kaldığı yerden yeni binamızdan çalışmaya devam edebilecek mi? sorusuydu. Standart bir client taşıması elbette sorunsuz yapılabilirdi ancak Canlı Sİstemin taşınması, donanım sorunları yanında yaşanacak veri kaybı kesinlikle önemsenecek bir konuydu.

O nedenle Müşteri taleplerini öncelik haline getirmiş, deneyimli ve kaliteli hizmetinin yanı sıra, 5 büyük firma arasından bu alanda hatrı sayılır IT Taşıma referansına sahip DataMarket – D724’ü Tercih Ettik. Taşıma sürecinin öncesinde ve sırasında D724’ün planlaması, bireysel değil ekip olarak hareket etmeleri ve iş yönetimi becerisi bize D724 ile çalışmakta ne kadar haklı olduğumuzu gösterdi. Teknik Operasyon Yöneticisi Ümit ERTAN ve değerli ekibine birkez daha teşekkür ediyorum.

Aktaş Holding adına söyleyebilirim ki Datamarket – D724 ile çalışmalarımıza bir virgül koyacak; böylesine riskili bir çalışmayı sorunsuz atlatmak bizi oldukça memnun etti.

Barış DÖNMEZ

İletişim

En kısa sürede mesajınıza cevap verilecektir.

Not readable? Change text. captcha txt