Bakım Onarım Hizmetleri

D724, garanti harici hizmetleri TSE ve ISO 9001:2015 kalite standartlarında, ITIL uyumlu hizmet yönetim altyapısında sunar.
Arızalı ürünün D724'e tesliminden, bakım ve onarım hizmetlerinin sunularak tarafınıza teslim edilmesine kadar geçen süreçteki tüm işlemler kayıt altına alınır. Tüm bu süreç sırasında her bir aşamada harcanan süreler ölçülerek detaylı ve süreli bir izleme gerçekleştirilir.

Avantajlarımız

Anakart Onarım Hizmeti

Bozulan bilgisayar ve bilgisayar parçalarınızın ömrünü uzatmak, yanan anakartlarınızı tekrar kullanılabilir hale getirmek üzere anakart onarım hizmeti sunuyoruz.

Anakart Onarım Hizmeti Destek Kapsamı

PC / Notebook

Ekran Kartı

BGA Reballing

BIOS ve IO Programlama

hard-disk-drive (1)

Veri Kurtarma Hizmeti

Cihazlarınızdaki hasarın durumuna göre %100'e varan başarı oranı ile veri kurtarma hizmeti sunuyoruz. RAID yapısı bozulması, virüs bulaşma vakası, format atılması, sıvı teması, doğal afet, yere düşürme gibi olaylar da veri kurtarma için bize ulaşabilirsiniz.

Veri Kurtarma Hizmeti Destek Kapsamı

Harddisk / SSD

Server / Sanal Sunucu

RAID Yapısı Bozulan Diskler

Hasar Görmüş Veritabanı

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden kurumsal müşterilerimizden birkaçı

Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Accept More info