Kurumsal Sistemler

Yetkin uzman kadromuz, marka bağımsız geniş cihaz ve yedek parça stoğumuzla müşterilerimizin sunucu, veri depolama ve yedekleme sistemlerine donanım bakım ve destek hizmeti sunmaktayız.

Kurumsal Hizmetler Kapsamında

Hizmetlerimiz

  • Parça Dahil Donanım Bakım Hizmeti
  • Parça Hariç Donanım Bakım Hizmeti
  • Çağrı Başı Donanım Bakım Hizmeti
  • Sistem Odası Taşıma

Parça dahil donanım bakım hizmetimizi satın alan müşterilerimizin donanımlarında meydana gelebilecek arızalar için gerekli tüm yedek ve yedek parçaları depolar ve bir arıza durumunda anlaşmamız çerçevesindeki servis seviyesine (SLA) göre parça dahil onarım hizmeti sunarız.

Böylece müşterilerimizin anlık yaşadıkları problemlerde satın alma ve onay süreçleriyle zaman kaybetmesini önleyerek diğer işlerine odaklanmalarını sağlarız.

Parça hariç donanım bakım hizmetimizi satın alan müşterilerimizde, talep ulaştıktan sonra yapılan arıza tespiti sonrasında ihtiyaç duyulan yedek parça maliyeti belirlenerek müşterimize parça teklifimizi iletiriz. Müşterimiz onay verdikten sonra onarımı gerçekleştiririz.

Parça hariç anlaşmalarda sadece uzman desteği sunulduğundan dolayı hizmet fiyatları çok uygundur. Fakat bu anlaşmada parça maliyet ve temin süresi riskinin müşteri tarafından taşınıyor olması müşterimiz için negatif bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çağrı başı donanım bakım hizmetimizde donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarınız için tek serviste çözüm üretilerek, sarf edilen işçilik ve malzemeler ücretlendirilmektedir.

Çağrı başı hizmetlerimizi sunarken, personel kaynağının uygunluk durumuna bağlı olarak mümkün olan en kısa sürede destek vermeye çalışmaktayız. Müdahale ve çözüm süresine yönelik herhangi bir taahhüt vermediğimiz için çok kritik olmayan sistemleriniz için tercih edebileceğiniz bir hizmetimizdir.

Sistem odası taşıma hizmetimizle müşterilerimizin sistemlerini ve taşımanın gerçekleşeceği lokasyonları taşıma öncesinde analiz ediyor olası risklere karşı bir proje planı çıkartıyoruz.

Müşterimize, yetkin mühendislerimiz ve sadece IT taşıması yapan nakliye ekibimizle destek sunuyor, tüm envanterin sigortalanarak taşınmasını sağlıyoruz.

D724 Bilişim Hizmetleri Olarak

Kurumsal Ürünlerinize Servis Sağlıyoruz

Hewlett Packard Enterprise Ürünleriniz İçin

Dell Enterprise Ürünleriniz İçin

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Müşterilerimiz

Farklı sektörlerden kurumsal müşterilerimizden birkaçı

Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Accept More info